0  |  4

توصیه های مهم برای مدیریت زنجیره تامین

توصیه های مهم برای مدیریت زنجیره تامین

شرکت IPlayCo شرکت بین المللی طراحی سفارشی، ساخت انواع مناطق بازی در محیط داخلی و ایجاد تم برای کودکان نوپا، دانش‌آموزان و بزرگسالان است. او می‌گوید: ما برخلاف بسیاری از تولیدکنندگانی که ابتدا به مشتریان وعده می‌دهند بعد با تامین‌کنندگان‌شان به‌دنبال راه‌حل می‌گردند، عمل می‌کنیم. ما هرگز بدون مشاوره با تامین‌کنندگان، به مشتریان خود وعده‌ای نمی‌دهیم.
این کارآفرین موفق 7 استراتژی مدیریت زنجیره‌ی تامین را به شرح زیر معرفی می‌کند:

توصیه‌های مهم برای مدیریت زنجیره تامینطراحی و تدوین : ملیکا نصیر (دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی)

برای مشاهده متن کامل اینفوگراف اینجا کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com