0  |  4

هفته جهانی کارآفرینی از یک ایده شروع شد

هفته جهانی کارآفرینی از یک ایده شروع شد

هفته جهانی کارآفرینی، زمان برپایی جشن بزرگ نوآوران و کارآفرینان تمام جهان است، افرادی که راه‌اندازی کسب و کاری را شروع کردند، ایده‌های جدیدی برای زندگی به ارمغان آوردند و با افزایش رشد اقتصادی و گسترش رفاه انسانی باعث به‌وجود‌آمدن جهانی بهتر می‌شوند. باارایه امکانات جدید و فرصت‌های هیجان‌انگیز به نوپایان عرصه‌ی کارآفرینی به همه یادآوری می‌کنند که دنیا به کارآفرینان بیشتری نیاز دارد تا به‌طور مستمر، کیفیت سطح زندگی در جهان بهبود یابد.

هفته جهانی کارآفرینی؛ جشن بزرگ نوآوران و کارآفرینان

طراحی و تدوین : ملیکا نصیر (دانشجو ارشد مدیریت بازرگانی)

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com