0  |  0

برگزاری رویداد استارتاپ ویکند «ایدوکا»

برگزاری رویداد استارتاپ ویکند «ایدوکا»

گودرز امیری در جلسه هماهنگی برگزاری استارت آپ در سطح استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: استارتاپ ویکند ایدوکا در سطح استان با محوریت بنیاد نخبگان و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و همچنین واحدهای فرهنگی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.
وی افزود: استارتاپ ویکند ایدوکا به‌عنوان رویدادی که می‌تواند از ایده و خلاقیت تا اجرا و برندسازی صنایع خلاق استان نقش مؤثری در کارآفرینی ایفا کند برگزار می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان عنوان کرد: در این راستا به‌صورت ماهانه یک رویداد مشابه با هماهنگی اتاق بازرگانی و سایر دستگاه‌های اجرایی در سطح استان با محوریت واحدهای بزرگ انجام می‌شود.
وی بابیان اینکه استارتاپ ویکند ایدوکا به عنوان ایده پردازی و کارآفرینی لرستان است تصریح کرد: ایدوکا در سال 96 با عضویت بیش از 200 نفر از فعالان حوزه کارآفرینی و استارتاپ‌ها فعالیت خود را به‌صورت رسمی در بنیاد نخبگان استان شروع و در حال حاضر با برگزاری نشست‌ها، بازدیدهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی در سطح دانشگاه‌ها و مدارس استعداد درخشان استان، ادبیات کارآفرینی را در استان رونق بخشیده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com