صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

استراتژی کسب و کار بین‌الملل در کشور- بازارهای نو ظهور (رویکرد شبکه نهادی)

استراتژی کسب و کار بین‌الملل در کشور- بازارهای نو ظهور (رویکرد شبکه نهادی)

کتاب «استراتژی کسب و کار بین‌الملل در کشور- بازارهای نوظهور (رویکرد شبکه نهادی)»، نوشته‌ی «پروفسور هانس جانسون»، ترجمه ی «دکتر مهران رضوانی، مجتبی صفی‌پور رشوانلو»، توسط انتشارات «دانشگاه تهران» در «330» صفحه منتشر شده است.

 این کتاب ترجمه‌ای است از International business strategy in emerging country markets: the institutional network approach، 2007. موضوع اصلی این کتاب شرکت های چند ملیتی است. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com