0  |  0

کسب و کار بین الملل: رویکردی جامع و کاربردی

کسب و کار بین الملل: رویکردی جامع و کاربردی

کتاب «کسب و کار بین الملل: رویکردی جامع و کاربردی»، نوشته‌ی «دکتر مهران رضوی، امیرمحمد کلابی»، توسط انتشارات «سازمان مدیریت صنعتی» در «400» صفحه منتشر شده است.

این کتاب تمامی ابعاد کسب و کار بین المللی از جمله الزامات قانونی، حقوقی، سیاسی و فناوری و استراتژی های ورود و تداوم و... را از تعاریف تا شیوه بین المللی کسب و کار، مورد مطالعه و واکاوی قرار داده است. در نتیجه هم برای دانشگاهیان، هم برای کارآفرینان و هم برای فعالان کسب و کار مفید و کاربردی است.

در این کتاب در مورد تشکلهای اقتصادی منطقه ای، محیط بازارهای نوظهور بین المللی، استراتژی های ورود و سرمایه گذاری در بازارهای بین المللی، مدیریت عملیاتی کسب و کار، مدیریت مالی با رویکرد بین المللی، ماهیت محیط کسب و کار بین المللی، جهانی شدن و فرصتهای ظهور در محیط کسب و کار بین المللی نکات مفیدی بیان شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com