صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

کارآفرینان پیروز، زنان سازنده

کارآفرینان پیروز، زنان سازنده

کتاب «كارآفرينان پيروز، زنان سازنده»، نوشته‌ی «لو گیمسون، الیسون میشل»، ترجمه ی «حسین حسینیان، عاطفه پاشازاده»، توسط انتشارات «فرا» در «244» صفحه منتشر شده است.

این کتاب حاوي داستان هاي واقعي زناني است كه تجربيات خود درباره روش شروع كسب و كار و غلبه بر موانع موفقيت را با شما در ميان مي گذارند.

کتاب “کارآفرینان پیروز، زنان سازنده” ضمن گفتگو با تعدادی از کارآفرینان برتر زن در جهان، به ویژگی های مورد نیاز کارآفرینان اعم از مثبت اندیشی، ایمان، اعتماد، نوآوری، هدف های بلند، خستگی ناپذیری، اراده و اشتیاق پرداخته و از مسائل و دغدغه های زنان کارآفرین در مدیریت خانواده، همسرداری و تربیت فرزند نیز غافل نشده است. .

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com