0  |  0

زنان کارآفرین

زنان کارآفرین

کتاب «زنان كارآفرين»، نوشته‌ی «دیوید ایوانز»، ترجمه ی «مریم عباس پور حقیقت»، توسط انتشارات «هاشمی سودمند، آناس» در «112» صفحه منتشر شده است.

سرگذشت زنان کارآفرین کتاب نکاتی را بر من روشن ساخت که بی شک از نظر و دیده خواننده باریک بین نیز پنهان نخواهد ماند این زنان تاجر در دنیای مدرن با پرورندان رویا های بزرگ در سر و یقین به این که هیچ محدودیتی ندارند از پله های ترقی بالا رفتند.

کوکوشنل از موانع در جهت منابع خود استفاده کرد.هانا موری با ایجاد توازن و اجرای ایده های کارآفرین در رفع مشکلات مردم برآمد. اپرا وینفری نیز با هدفمندی و صداقت ،حس اعتماد همگان را برانگیخت و به پیروزی و توانگری دست یافت.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com