0  |  0

تکیه بر نوآوری‌های خاص

تکیه بر نوآوری‌های خاص

کارگزار فن بازار ملی البرز گفت: در حال حاضر 15 استان کشور دارای فن بازار هستند و در تلاش هستیم سایر استان‌ها هم صاحب فن بازار شوند.
علیرضا رضایی اظهار کرد: البرز در حوزه فن بازار استان تازه کاری است و به تازگی وارد سومین سال فعالیت خود شده است.
وی ادامه داد: درمجموع شش سال از عمر فن بازارها در کشور می‌گذرد و اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی اولین شهرهایی بودند که صاحب فن بازار شدند.
وی در ادامه با اشاره به کارکرد فن بازارها گفت: فن بازارها هم برای اشخاص و هم برای شرکت‌ها برنامه‌های ویژه‌ای دارند که بر اساس ظرفیت‌های شرکت‌ها، برنامه‌ها را ارائه می‌دهند. کارگزاران فن بازارها با مراجعه به شرکت‌ها به دنبال نوآوری‌های خاص هستند تا بتوانند با تکیه بر این نوآوریها زمینه تبدیل آن به شرکت دانش بنیان را فراهم کنند.
عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: شرکتی که دانش بنیان بشود از 110 خدمت دولت مثل معافیت مالیاتی، معافیت بیمه‌ای و معافیت گمرکی برخوردار می‌شود. علاوه بر این، کارگزاران فن بازارها با مراجعه به شرکت‌ها مشکلات فناوری آنها را شناسایی و با کمک شبکه مستقر در معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری در راستای حل این مشکلات گام برمی‌دارند.
کارگزار فن بازار ملی البرز ادامه داد: در کنار این موارد، کارگزاران فن بازارها در زمینه‌هایی مثل فروش محصولات و تامین بخشی از هزینه‌های حضور شرکت‌ها درنمایشگاه داخلی و خارجی اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
رضایی با اشاره به نقش حمایت فن بازارها از اشخاص حقیقی گفت: مشکل اغلب افراد نخبه و صاحب ایده، نداشتن سرمایه است و فن بازارها با برگزاری استارتاپ دموهای تخصصی زمینه تبدیل این ایده به طرحها را فراهم می‌کنند. فن بازارها زمینه‌ای فراهم می‌کنند که ایده‌های افراد نخبه، ثبت و زمینه تجاری سازی آنها فراهم شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com