صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
1  |  0

چارچوبی برای موفقیت در مدیریت کسب و کارهای کوچک

چارچوبی برای موفقیت در مدیریت کسب و کارهای کوچک

کتاب «چارچوبی برای موفقیت در مدیریت کسب و کارهای کوچک»، نوشته‌ی «چارلزبامفورد-گری بروتن»، با ترجمه «اعرابی - آرمانپور »، توسط انتشارات «مهکامه» منتشر شده است.

درباره کتاب:

کلیه ‌فصل‌های کتاب، الگویی یکسان داشته و استانداردهای یک کتاب دانشگاهی رعایت شده است. هر فصل با یک مورد واقعی به‌منظور آمادگی شروع شده و سپس مباحث اصلی ارائه می‌شود. در پایان هر فصل «خلاصه»، تمرین و سئوالاتی برای بحث گنجانده شده است. لذا پژوهشگران، اساتید و دانشجویان براحتی می‌توانند دردوره‌های بلند مدت دانشگاهی و در دروس مدیریت کسب و کار کوچک از آن استفاده نمایند.
بخش‌بندی، فصل‌بندی و متون اصلی به‌صورتی است که مدیران و مشاوران کسب و کارهای کوچک بتوانند در دوره‌های کوتاه مدت و سمینارهای آموزشی حداکثر بهره‌برداری را بنمایند.

فهرست مطالب:

بخش اول (فصل‌های1 تا 3):
زمینه‌سازی برای کسب و کار کوچک

بخش دوم (فصل‌های 4 تا 6):
تلاش‌های مستمر لازم بر روی ایده کسب و کار کوچک

بخش سوم (فصل‌های 7 تا 9):‌
ایجاد کسب‌و کار کوچک

بخش چهارم (فصل‌های 10 تا 12):
راه‌اندازی کسب و کار کوچک

بخش پنجم (فصل‌های 13 تا 14):‌
سایر موارد  

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com