0  |  0

۴ انتصاب جدید در صندوق نوآوری و شکوفایی

۴ انتصاب جدید در صندوق نوآوری و شکوفایی

با حکم رییس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی، معاون تسهیلات و تجاری‌سازی، سرپرست معاونت توسعه، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و مشاور عالی صندوق منصوب شدند.
طی احکامی جداگانه از سوی علی وحدت رییس جدید صندوق نوآوری و شکوفایی، رضا قربانی به سمت معاون تسهیلات و تجاری‌سازی، یاسر عرب‌نیا به سمت سرپرست معاونت توسعه، روح‌الله ذوالفقاری به سمت سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و حمیدرضا شاهوردی به سمت مشاور عالی رییس هیات عامل در صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شدند.
پیش از این حمیدرضا شاهوردی معاونت توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی را بر عهده داشت.
همچنین با توجه به رویکرد جدید در اعطای تسهیلات و چابک‌سازی صندوق مسئولیت فعالیت‌های جاری معاونت نوآوری به رضا قربانی و مسئولیت فعالیت‌های معاونت ارتباطات و بین‌الملل به یاسر عرب‌نیا سپرده شد.
رییس هیات عامل صندوق از خدمات شایسته دکتر غلامحسین رحیمی و دکتر سید مصطفی صفوی نیز تقدیر و تشکر به عمل آورد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com