0  |  0

رویداد کارآفرینی روستایی برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی روستایی برگزار می‌شود

ر ادامۀ برگزاری رویدادهای کارآفرینی و ترویج فرهنگ اشتغال‌زایی با استفاده از مزیت‌های بومی و اقلیمی، رویداد کار آفرینی روستایی فارس و برنامۀ شناسایی فعالان حوزۀ خدمات کسب‌وکار روستایی در شیراز ۲۱ الی ۲۳ آذر می‌شود.
زراعت و باغبانی نوین و پایدار؛ دام و طیور و پرورش و تکثیر گونه‌های خاص؛ صنایع تبدیلی؛ گردشگری روستایی؛ صنایع دستی؛ کاربردی سازی فناوری‌های نوین در روستا؛ توسعه بازار محصولات روستایی؛ خدمات توسعه کسب‌وکار روستایی، از مهمترین محورهای این برنامه و رویداد است.
- زراعت و باغبانی نوین و پایدار
- دام و طیور و پرورش و تکثیر گونه های خاص
- صنایع تبدیلی
- گردشگری روستایی
- صنایع دستی
- کاربردی سازی فناوری های نوین در روستا
- توسعه بازار محصولات روستایی
- خدمات توسعه کسب و کار روستایی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com