صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

نوپای ناب (کارآفرینان امروزی)

نوپای ناب (کارآفرینان امروزی)

کتاب نوپای ناب طرز فکر شما را درمورد کارآفرینی تغییر می‌دهد. نوپای ناب که به سی زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است، پرفروش‌ترین کتاب سال 2013 آمازون در بخش کارآفرینی بوده‌است. نوپای ناب به شما می‌آموزد یک کسب و کار موفق فقط نتیجه یک ایده عالی نیست. یک تیم فوق‌العاده به تنهایی نمی‌تواند باعث موفقیت کسب و کار شما شود. کارآفرینی یعنی یاد گرفتن مداوم و عملی کردن چیزهایی که یاد گرفته‌اید. ایجاد مدل‌های کسب و کار پیچیده را رها کنید. نوپای ناب به شما یاد می‌دهد که چشم‌اندازهای خود را به صورت مستمر آزمایش کنید و پیش از این‌که دیر شود، خود را با شرایط جدید تطبیق دهید. اریک رایس کتاب نوپای ناب را براساس بررسی‌های فراوان در زمینه کسب و کار نوشته‌است. راه‌کارهای این کتاب عملی و کاربردی هستند. کتاب نوپای ناب اشتباه‌هایی که باعث می‌شوند استارتاپ‌ها شکست بخورند را به شما نشان می‌دهد و سپس راه‌کارهای موفق شدن را آموزش می‌دهد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com