0  |  2

برگزاری سومین جشنواره "ایده‌های برتر"

برگزاری سومین جشنواره "ایده‌های برتر"

چیا سهراب نژاد در دومین جلسه هماهنگی سومین "جشنواره ایده‌های برتر استان کردستان"، ضمن اشاره به اینکه پرورش ایده‌های نو راهی برای اشتغال‌زایی است، اظهار کرد: برگزاری چنین رویدادهایی برای جامعه مناسب است و این مسئله باعث می‌شود که جوانان بیشتر به فکر ایده‌های تازه باشند.
وی با بیان اینکه حدود ۵۰ ایده به دبیرخانه همایش ارسال شده است، عنوان کرد: این همایش با همکاری مراکز رشد و دستگاه‌های اجرایی در تاریخ (۲۵ آذر) در تالار مولوی برگزار می‌شود.
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان به اهمیت داوری این ایده‌ها پرداخت و گفت: داوری ایده‌ها بر عهده افراد متخصص و مورد تایید پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان استان انجام خواهد شد.
سهراب نژاد ضمن اشاره به اینکه تعدادی از این ایده‌ها در مراحل اول غربالگری می‌شوند، خاطرنشان کرد: غربالگری ایده‌ها توسط داوران و با حضور ایده پردازان انجام می‌شود.
وی به محورهای این همایش اشاره و خاطرنشان کرد: ایده پردازان در روز همایش در محورهای کشاورزی، فناروری اطلاعات، فنی مهندسی و گیاهان دارویی آثار خود را ارائه خواهند داد.
رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان در پایان حضور سرمایه گذاران در جشنواره را امری مهم دانست و یادآور شد: سرمایه‌گذاران باید از نزدیک شاهد ایده‌های جدید ایده‌پردازان باشند تا از این طریق ارتباط برقرار شود.
در ادامه این جلسه، رحمت صادقی رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان، با بیان اینکه فرهنگ ایده پروری باید رواج پیدا کند، گفت: ایده هایی که به دبیرخانه ارسال شده اند، صرف یک ایده مناسب نیست پس این مهم باید توسط داوران متخصص غربالگری شود.
وی ضمن اشاره به اینکه متولی برگزار کننده این همایش جهاددانشگاهی استان کرستان است، بیان کرد: برگزاری چنین همایش‌هایی برای جامعه مفید است و تمام دستگاه‌های اجرایی در این راستا باید کمک کنند.
رحمتی با بیان این مهم که ایده‌پرداز باید با سرمایه گذار آشنا شود، افزود: ایده‌هایی که توسط داوران مورد تایید بوده و رتبه کسب می‌کنند باید در جهت کسب و کار حمایت شوند.
رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان در پایان یادآور شد: غربالگری ایده‌ها در این دوره با حضور ایده پردازان انجام خواهد گرفت و ایده‌های مطلوب و مناسب در روز همایش ارائه خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com