0  |  0

جشنواره ملی«حرکت»، رویدادی برای شکوفایی ایده های خلاق

جشنواره ملی«حرکت»، رویدادی برای شکوفایی ایده های خلاق

یازدهمین جشنواره ملی"حرکت" به عنوان یک رویداد مهم علمی- دانشجویی با تأکید بر هم افزایی، تکثیر ایده‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن های علمی دانشجویی هر سال برگزار می‌شود.
در یازدهمین جشنواره ملی حرکت در دانشگاه اصفهان، برنامه ها و سیاست های ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی در حمایت از دانشجویان، اساتید و محققان برای مهاجرت به حوزه های علوم شناختی و انجام فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی در رشته های دانش علوم شناختی ارایه و آخرین کتب و نشریات انتشار یافته درحوزه های دانش علوم شناختی در معرض دید علاقه مندان، دانش پژوهان و پژوهشگران قرار گرفت.
ستاد توسعه علوم شناختی معاونت علمی در راستای پشتیبانی از تشکیل و فعالیت انجمن های علمی-دانشجویی مغز و شناخت و حمایت از آثار شناختی، در یازدهمین جشنواره ملی "حرکت"، مشارکت فعال داشت.
این جشنواره هرساله به میزبانی یکی از مراکز دانشگاهی و با شرکت حدود یکصد دانشگاه و یک هزار دانشجو فعال، برای نمایش و داوری آثار و فعالیت های برگزیده انجمن های علمی- دانشجویی برگزار می شود.
جشنواره ملی "حرکت" ویژه انجمن های علمی-دانشجویی با تأکید بر هم افزایی، تکثیر ایده های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن های علمی دانشجویی همه ساله برگزار می‌شود و حرکتی نوین برای سازماندهی فعالیت‌های علمي دانشجویی و شکوفایی استعدادهای شگرف جوان و خلاق محسوب می شود.
شناسایی انجمن های علمی-دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن ها، انعکاس فعالیت‌های الگو و موفق، ایجاد تحرک توام با جهت دهی فعالیت های این انجمن ها و شکل گیری بسترهای مناسب به منظور آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های انجمن های علمی دانشجویی از اهداف جشنواره ملی حرکت عنوان شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com