0  |  0

معرفی وب سایت Entrepreneur

معرفی وب سایت Entrepreneur

Entrepreneur یک نشریه آمریکای شمالی است که حاوی اخبار و مطالب در حوزه کارآفرینی، مدیریت کسب و کار های کوچک و فرصت های کسب و کار است که توسط کمپانی رسانه کارآفرین در مقر آن ایروین کالیفرنیا منتشر شده است.

نشریه در ۱۲ شماره در سال به چاپ می رسد و از طریق اشتراک و دکه های روزنامه فروشی در دسترس عموم قرار می گیرد و حاوی بخش هایی از جمله تکنولوژی، پول، فروش و رهبری می باشد.

Entrepreneur تحت لیسانس در کشورهای سراسر جهان از جمله مکزیک، روسیه، هند، مجارستان، فیلیپین و آفریقای جنوبی منتشر می شود، سردبیر آن امی کسپر (Amy Cosper) و صاحب امتیاز آن پیتر شیا (Peter Shea) می باشد.

Entrepreneur در سال ۱۹۹۷ سایت خود را تاسیس کرد که با افزوده شدن بخش هایی گسترش یافت و در حال حاضر دارای بازدیدی بالغ بر ۶ میلیون در ماه است.

محتوای این وب سایت ایده ها، راه حل ها و مفاهیم الهام بخشی که احتمالا هر کارآفرینی به آن احتیاج دارد را در قالب ویدیو، پادکست و کتاب در دسترس مخاطبانش قرار می دهد. به علاوه مخاطبان می توانند به منظور دسترسی 1 ساله به نسخه های چاپی و دیجیتالی مجله کارآفرینی از قسمت subscribe  این وب سایت اشتراک سالیانه خریداری کنند.

برای آشنایی بیشتر با وب سایت Entrepreneur روی تصویر کلیک کنید

معرفی وب سایت Entrepreneur

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com