صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

مادران کارآفرین

مادران کارآفرین

کتاب «مادران کارآفرین»، نوشته‌ی «فاطمه سادات مطلبی و اعظم ربیعی» توسط انتشارات «میعاد اندیشه» در «130» صفحه منتشر شده است.

 

انتخاب بین کار کردن و خانه داری، از جمله تصمیم هایی است که زنان همیشه در مورد آن تردید داشته اند. امروزه، تکنولوژی راه های کسب درآمد در خانه را راحتتر از گذشته کرده ؛ به طوری که می توان گفت، فصل جدیدی از کسب و کارهای خانگی به وجود آمده است. کتاب مادران کارآفرین، به پتانسیل هایی که زنان برای کارآفرین بودن دارند؛ اشاره می کند.

این کتاب با حفظ احترام به بانوانی که صرفا خانه داری می کنند، توصیه های کاربردی و مفیدی برای مادرانی دارد که قصد دارند کارآفرینی را در خانه شروع کنند.

فهرست مطالب
فصل اول : چرا مادران کارآفرین می شوند؟
فصل دوم: نقشه ی کارآفرینی مادرانه یا صفر تا صد کسب وکار خانگی
فصل سوم: مدیریت مالی برای زنان خانه دار
فصل چهارم: سوار بر موج سینوسی
فصل پنجم: درسهای مدیریتی برای مادران
فصل ششم : معرفی چند مادر کارآفرین موفق

 

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com