1  |  0

فضای مجازی عامل تغییر استانداردهای کسب و کار

فضای مجازی عامل تغییر استانداردهای کسب و کار

علی‌ اصغر جمعه ای ضمن بیان اینکه ایده‌ها می‌توانند منشأ تغییرات اقتصادی باشند، تأکید کرد: شرکت‌های فضای مجازی استانداردهای کسب‌وکار را با استفاده از استعدادهای جوان ایرانی و فناوری روز تغییر داده‌اند و این نشان‌دهنده جایگاه فناوری در کسب‌وکار ایران اسلامی است.

وی بابیان اینکه تغییرات نوین اقتصادی در حوزه‌های مختلف امروز اهمیت دارند که درزمینهٔ کارآفرینی نیز این امر مشاهده می‌شود، ابزار داشت: استارت‌آپ‌ها خوشبختانه توانسته‌اند در ایران اسلامی موفقیت‌های خوبی را کسب کنند.

رئیس اتاق سمنان گفت: شرکت‌های نوپا در فضای مجازی توانسته‌اند استانداردهای کسب کار را تغییر بدهند و جالب اینکه مردم هم توانسته‌اند خود را با نوآوری جدید هماهنگ کنند و این امر نشان‌دهنده همراهی جامعه با فناوری‌های نو و مشاغل جدید است.

جمعه‌ای بابیان اینکه در ابتدا اجتماع در برابر تغییر مقاومت می‌کند اما ایده خوب و نوآوری می‌تواند در برابر این مقاومت‌ها پیروز باشد، تاکید کرد: فقط استارت‌آپ‌ها نیستند که بعضاً شکست می‌خورند بلکه هر کسب و کاری در ابتدای کار خود مشکلات زیادی را تجربه می‌کند لذا باید امیدوار بود.

وی با بیان اینکه اندیشه و ایده نو سرمایه‌گذاران را با خود همراه خواهد کرد، ابراز کرد: باید از ایده‌های نو حمایت کرد و در همین راستا اتاق سمنان به مدت دو سال است که توجه خاص به استارت‌آپ‌ها داشته و تاکنون چندین سمینار برگزار کرده است و از سوی دیگر در هفته جاری نیز کارگاه آموزشی تامین مالی استارت‌آپ‌ها در محل اتاق سمنان برگزار می‌شود که هدف این فعالیت‌ها تعامل سه بخش صنعت، دانشگاه و بازار است.

رئیس اتاق بازرگانی سمنان با بیان اینکه نقش این اتاق در مسئولیت اجتماعی از سالیان دور بسیار پر رنگ بوده است، تاکید کرد: برخی نهادها مانند جامعه نیکوکاران توانسته‌اند همسو با اتاق بازرگانی اقدامات خوبی را در استان انجام دهند.

جمعه‌ای در پایان خواستار توجه ویژه سرمایه‌گذاران به ایده‌های جدید و جذاب جوانان در حوزه‌های مختلف با هدف ارتقای کارآفرینی شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com