0  |  0

پنجمین جشنواره ایده‌های برتر و اختراعات مدیریت شهری برگزار می‌شود

پنجمین جشنواره ایده‌های برتر و اختراعات مدیریت شهری برگزار می‌شود

با هدف رونق بخشیدن به فضای ابتکار، انگیزه بخشیدن به جوانان و شناسایی اختراع‌های برگزیده و تسهیل در مسیر آنها به منظور رسیدن به محصولی دانش‌بنیان و تکمیل چرخة نوآوری و تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، پنجمین جشنواره ایده­‌های برتر و اختراعات مدیریت شهری در قالب 8 محور، به همت بنیاد ملی نخبگان، بنیاد نخبگان آذربایجان‌شرقی و شهرداری تبریز، برگزار می‌شود.
عمران شهری؛ معماری و شهرسازی و سیمامنظر شهری؛ ایمنی، سلامت و محیط‌زیست؛ گردشگری، بافت تاریخی و میراث ماندگار؛ اقتصاد شهری و اقتصاد مدیریت شهری؛ فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی؛ مدیریت حمل‌ونقل و ترافیک‌شهری؛ فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه، محورهای هشت‌گانه این جشنواره هستند.
جشنواره ملی ایده‌های برتر و اختراعات مدیریت شهری با همکاری دانشگاه‌های علوم‌پزشکی تبریز، تبریز، صنعتی سهند تبریز، شهید مدنی آذربایجان، آزاد اسلامی تبریز و جامع علمی-کاربردی استان آذربایجان‌شرقی، در دو بخش اختراعات و ایده، روزهای 3 و 4 بهمن‌ماه برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است، علاقمندان می‌توانند تا 20 دی‌ماه با مراجعه به سامانۀ sabtenam.bmn.ir برای حضور در این جشنواره ثبت‌نام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com