0  |  0

افتتاح باشگاه نوآوری، حرکتی جدید در دانشگاه علم و صنعت

افتتاح باشگاه نوآوری، حرکتی جدید در دانشگاه علم و صنعت

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در آئین افتتاح باشگاه نوآوری نیترو دانشگاه علم وصنعت گفت: افتتاح این باشگاه نوآوری نشانگر آغاز حرکتی جدید در دانشگاه علم و صنعت است.
وی افزود: در گذشته تصورمی شد بخش پژوهش بازدهی مناسبی ندارد اما اکنون این بخش قسمتی پویا از اقتصاد کشور است و رئیس جمهور نیز در کابینه به صورت مرتب بر این موضوع که باید در حوزه پژوهش هزینه کرد، تاکید می کند.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: استارت آپ ها به جوانان امکان تاثیرگذاری و تغییر محیط اطراف و انجام کارهای بزرگ را می دهند.
جبارعلی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت نیز در این مراسم گفت: این دانشگاه به عنوان یکی از سه دانشگاه برتر فنی و مهندسی کشور شناخته می شود.
وی از حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای راه اندازی باشگاه نوآوری نیترو تقدیر کرد و افزود: با تداوم این حمایت ها ۵ تا ۶ طرح مشابه در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار می گیرد.
رئیس دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: قول حمایت برای راه اندازی سه مجموعه دیگر نیز توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری داده شده و امیدوارم بتوانیم برای تک تک دانشکده های دانشگاه مراکز اختصاصی نوآوری ایجاد کنیم.
ذاکری خاطرنشان کرد: امیدوارم سال آینده ۵ تا ۶ مرکز نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایجاد شود و با حمایت صندوق خطرپذیر این مجموعه ها فعال و از طرح های بیشتری حمایت شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com