0  |  0

افتتاح باشگاه نوآوری، حرکتی جدید در دانشگاه علم و صنعت

افتتاح باشگاه نوآوری، حرکتی جدید در دانشگاه علم و صنعت

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در آئین افتتاح باشگاه نوآوری نیترو دانشگاه علم وصنعت گفت: افتتاح این باشگاه نوآوری نشانگر آغاز حرکتی جدید در دانشگاه علم و صنعت است.
وی افزود: در گذشته تصورمی شد بخش پژوهش بازدهی مناسبی ندارد اما اکنون این بخش قسمتی پویا از اقتصاد کشور است و رئیس جمهور نیز در کابینه به صورت مرتب بر این موضوع که باید در حوزه پژوهش هزینه کرد، تاکید می کند.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: استارت آپ ها به جوانان امکان تاثیرگذاری و تغییر محیط اطراف و انجام کارهای بزرگ را می دهند.
جبارعلی ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت نیز در این مراسم گفت: این دانشگاه به عنوان یکی از سه دانشگاه برتر فنی و مهندسی کشور شناخته می شود.
وی از حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای راه اندازی باشگاه نوآوری نیترو تقدیر کرد و افزود: با تداوم این حمایت ها ۵ تا ۶ طرح مشابه در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار می گیرد.
رئیس دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد: قول حمایت برای راه اندازی سه مجموعه دیگر نیز توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری داده شده و امیدوارم بتوانیم برای تک تک دانشکده های دانشگاه مراکز اختصاصی نوآوری ایجاد کنیم.
ذاکری خاطرنشان کرد: امیدوارم سال آینده ۵ تا ۶ مرکز نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایجاد شود و با حمایت صندوق خطرپذیر این مجموعه ها فعال و از طرح های بیشتری حمایت شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com