0  |  0

جشنواره نوجوان خوارزمی با رویکرد کارآفرینی برگزار می‌شود

جشنواره نوجوان خوارزمی با رویکرد کارآفرینی برگزار می‌شود

بهلگردی رئیس اداره آموزش متوسطه اول اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:مرحله آموزشگاهی جشنواره نوجوان خوارزمی با رویکرد کار آفرینی در نیمه اول بهمن ماه با مشارکت 100 درصدی دانش آموزان برگزار خواهد شد.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را آشنایی دانش آموزان با پژوهش و کارآفرینی عنوان کرد و افزود:مرحله شهرستانی در نیمه اول اسفند،مرحله استانی در نیمه اول اردیبهشت و مرحله کشوری به میزبانی استان اصفهان در تابستان سال 98 برگزار خواهد شد.
بهلگردی با بیان اینکه این جشنواره در 6 محور برگزار می شود، گفت:سال گذشته 8 نفر از دانش آموزان استان به مرحله کشوری راه پیدا کردند و توانستند در محورهای پژوهش رتبه اول،دست سازه ها رتبه سوم،بازارچه کار و دانش رتبه اول، زبان خارجه رتبه دوم و زبان و ادبیات فارسی رتبه دوم را کسب کنند.
رئیس اداره آموزش متوسطه اول اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی افزود:سال گذشته در مرحله آموزشگاهی این جشنواره حضور 100 درصدی دانش آموزان را شاهد بودیم که در 344 مدرسه استان برگزار شد.
وی اظهار کرد:طرح ها و ایده های برتر این دانش آموزان که وارد متوسطه دوم شده اند به مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی فرستاده و حمایت خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com