0  |  0

اعطای تسهیلات به صاحبان ایده کارآفرینی

اعطای تسهیلات به صاحبان ایده کارآفرینی

ظهیر امامی رییس کانون کارآفرینان فارس در نشست اعضای کانون کارآفرینان و فعالان گردشگری ارسنجان اظهار کرد: در راستای حمایت از کار آفرینی و توسعه گردشگری به صاحبان ایده‌های کارآفرینی که قصد راه اندازی کسب و کار دارند، ١٥ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.
وی ادامه داد: اعضای کانون کارآفرینی فارس یکسالی است که به مناطق مستعد گردشگری سفر می‌کنند، و در این سفر‌ها سعی می‌شود قابلیت‌های هر شهر یا روستا شناسایی و زمینه توسعه کارآفرینی و جذب گردشگر در آن فراهم شود.
رییس کانون کارآفرینان فارس گفت: راه اندازی اقامتگاه‌های بوم گردی و کسب و کار‌های کوچک در زمینه جذب گردشگر یکی از اهداف کانون است.
ظهیر امامی افزود: کانون کارآفرینان، افراد را برای تسهیل در امور راه اندازی مراکز کارآفرینی به مقامات ارشد استان و کشور معرفی می‌کند و در کنار آن‌ها تا به ثمر نشستن کسب و کارشان خواهند ماند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com