0  |  0

اعطای تسهیلات به صاحبان ایده کارآفرینی

اعطای تسهیلات به صاحبان ایده کارآفرینی

ظهیر امامی رییس کانون کارآفرینان فارس در نشست اعضای کانون کارآفرینان و فعالان گردشگری ارسنجان اظهار کرد: در راستای حمایت از کار آفرینی و توسعه گردشگری به صاحبان ایده‌های کارآفرینی که قصد راه اندازی کسب و کار دارند، ١٥ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.
وی ادامه داد: اعضای کانون کارآفرینی فارس یکسالی است که به مناطق مستعد گردشگری سفر می‌کنند، و در این سفر‌ها سعی می‌شود قابلیت‌های هر شهر یا روستا شناسایی و زمینه توسعه کارآفرینی و جذب گردشگر در آن فراهم شود.
رییس کانون کارآفرینان فارس گفت: راه اندازی اقامتگاه‌های بوم گردی و کسب و کار‌های کوچک در زمینه جذب گردشگر یکی از اهداف کانون است.
ظهیر امامی افزود: کانون کارآفرینان، افراد را برای تسهیل در امور راه اندازی مراکز کارآفرینی به مقامات ارشد استان و کشور معرفی می‌کند و در کنار آن‌ها تا به ثمر نشستن کسب و کارشان خواهند ماند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com