1  |  1

بخش سنتی نمی‌تواند با ایده‌های نو مقابله کند

بخش سنتی نمی‌تواند با ایده‌های نو مقابله کند

سورنا ستاری افزود: مردمی که در شهر زندگی می کنند باید مشکلات خود را از طریق کارآفرینی حل کنند، مسائل شهر را باید خود مردم حل کنند و شرکتهای چند هزار میلیاردی به واسطه حل این مشکلات داشته باشند.
وی اظهار داشت: با پیروی از ایده های دیگران به جایی نمی رسیم، هنر در خلاقیت و نوآوری است و اگر مدیریت شهری و سایر مجموعه های شهری محیطی برای فعالیت افراد خلاق و استارت آپ ها فراهم کنند، ایده های نو و فناورانه برای حل مشکلات رشد خواهند کرد.
معاون رئیس جمهوری ادامه داد: گردش مالی فین تک ها (استارت آپ های مالی و کاربرد نوآورانه فناوری در خدمات مالی) در سال گذشته به یکهزار و 300 میلیارد ریال رسیده است.
ستاری با بیان اینکه استارت آپ ها هفته ای 10 درصد رشد می کنند، خاطرنشان کرد: چه کسی است که تمایل به سرمایه گذاری در استارت آپ ها را با این شرایط اقتصادی نداشته باشد و در اینجاست که پژوهش، اقتصادی می شود و بخش خصوصی پول خود را به این بخش می آورد.
وی با یادآوری اینکه استارت آپ ها محدود به ایده های محدود نیستند، گفت: توسعه استارت آپ ها و فناوری های دانش بنیان از جمله راهکارهای نگهداری از فرزندانمان در کشور و جلوگیری از فرار مغزها نیز هست لذا حمایت از استارت آپ ها و ایده های نوآورانه و خلاق ضروری است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com