0  |  0

برپایی دومین نمایشگاه دستاوردهای صنایع دستی جوانان کارآفرین

برپایی دومین نمایشگاه دستاوردهای صنایع دستی جوانان کارآفرین

بیش از ۴۰ هنرمند آبادانی و خرمشهری انواع صنایع‌دستی شامل چرم، کارهای نمدی، تولیدات پارچه‌ای و لباس، طراحی لباس، معرق چوب، عروسک‌سازی، فرش، مینا شیشه، باتیک، طلا و جواهرسازی و زیورآلات خود را در 24 غرفه تا پنج روز آینده به نمایش گذاشتند.
هم‌زمان با برپایی این نمایشگاه سه نشست تخصصی در حوزه کسب‌وکار برای سه گروه هدف دانش آموزان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و زنان بمنظور توانمندسازی بانوان برای ورود به عرصه کسب‌وکار و کارآفرینی نیز برگزار می‌شود.
شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه پیشتر طی طرح ۱۰۰ ایده برتر کارآفرینی شناسایی، تحت آموزش و موردحمایت قرارگرفته‌اند.
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری خرمشهر گفت: حدود ۸۰ درصد شرکت کنندگان در نمایشگاه را بانوان هنرمند تشکیل می‌دهند.
این نمایشگاه تا ۱۴ دی‌ماه، هر روز از ساعت ۹ تا ۲۱ دایر است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com