0  |  0

طرح توسعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران نیازمند مشارکت سرمایه گذاران

طرح توسعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران نیازمند مشارکت سرمایه گذاران

محمود نیلی در مراسم انعقاد تفاهم نامه با یک بانک عامل اظهار کرد: طرح توسعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با مساحت ۴۰۰ هزار متر مربع و ارزشی بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال به مشارکت سرمایه گذاران نیاز دارد.
وی تصریح کرد: این طرح در محدوه خیابان های وصال، بلوار کشاورز، کارگر و انقلاب اجرا می شود و اتفاق جدیدی در تهران در حال رخ دادن است تا زمینه شرکت های زایشی در آینده کشور مهیا شود.
رئیس دانشگاه تهران توضیح داد: این شرکت ها دانش و ثروت را به خوبی به هم وصل می کنند، در ایران الِمان های توسعه را داریم اما این المان ها اشتراکات چندانی با هم ندارند و هدف دانشگاه تهران این است که الِمان های توسعه را کنار هم قرار داده و دانش و اقتصاد و پول و سرمایه را با هم به کار گیرد و این اتفاق، همان مفهومی است که دنیای مدرن را می سازد.
وی تاکید کرد: در کشور پروژه ای به وسعت پارک علم و فناروی دانشگاه تهران نداشته ایم، حتی در خاورمیانه هم به جرات می توان گفت پروژه ای در این وسعت و در مرکز شهر کم نظیر است.
نیلی ضمن تاثیرگذاری دانشگاه تهران در سطح اقتصاد و دانش کشور تصریح کرد: آینده شهر تهران همانطور که در گذشته متاثر از دانشگاه تهران بود، متاثر از این طرح خواهد بود. طرح های دانشگاه تهران از پختگی کافی برخوردار است و اعتماد به تصمیمات دانشگاه تهران وجود دارد.
وی ادامه داد: تا امروز ۶۰ درصد زمین ها را تملک کرده ایم.
رئیس این دانشگاه در انتها به مجوزهای مشارکتی اخذ شده اشاره کرد و گفت:برای اولین بار در دانشگاه تهران مجوز مشارکت گرفته ایم و تا کنون چنین مجوزی نداشتیم. سابق بر این قراردادهای یکساله منعقد می کردیم و در رابطه با قرارداد مشارکت تا سقف ۱۵ سال زمان داشتیم اما در رابطه با این مشارکت، دانشگاه سقفی مقرر نکرده است.
وی گفت: امیدوارم بتوانیم به الگوی برنده برنده برسیم و در نهایت کشور و ملت برنده خواهند شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com