0  |  0

تور فناوری شهر اصفهان برگزار می‌شود

تور فناوری شهر اصفهان برگزار می‌شود

در راستای برگزاری برنامه‌های هم‌افزایی و به منظور شبکه‌سازی در اجتماع نخبگان و همچنین آشنایی جامعۀ علمی و نخبگانی با مشکلات و مسائل موجود، «تور فناوری» به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان و با مشارکت شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.
معرفی دستاوردهای شهرداری در حوزه سازمان میادین و مشاغل شهری؛ ارائه ی نیازهای سازمان میادین و مشاغل شهری شهرداری اصفهان در حوزه فناوری؛ استخراج نیازهای فناورانه سازمان میادین و مشاغل شهری شهرداری اصفهان؛ ارائه محصولات فناوری شرکت‌ها و اشخاص مرتبط با سازمان میادین و مشاغل شهری؛ ایجاد ارتباط سازنده میان شهرداری، شرکت‌های دانش‌بنیان و متخصصان؛ معرفی خدمات و تسهیلات شهرداری در حوزه اکوسیستم کارآفرینی، از مهمترین اهداف این برنامه است.
لازم به ذکر است، تور فناوری شهر اصفهان، چهارشنبه؛ نوزدهم دی‌ماه با مشارکت شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com