1  |  0

اولین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

اولین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

محسن دیندار تصریح کرد: با هدف شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده برای نخستین بار رویداد شتاب با محوریت کشاورزی و دستیابی به هوشمندسازی فرایندهای این صنعت برگزار خواهد شد.
وی به تشریح محورهای این همایش پرداخت و توضیح داد: توسعه روش‌های نوآورانه و دانش بنیان در تولید محصولات کشاورزی و دستیابی به روش مناسب اتوماسیون و مکانیزاسیون از جمله محورهای ایده‌پردازی در این رویداد است.
معاون پارک علم و فناوری استان اردبیل توضیح داد: بازاریابی، بازارسازی، برندسازی محصولات کشاورزی، ارتقای سطح علمی کشاورزان و شکل‌دهی در شبکه‌های تخصصی از دیگر برنامه‌های مدنظر همایش مذکور خواهد بود.
دیندار اضافه کرد: با هماهنگی‌های انجام شده مراسم افتتاحیه رویداد شتاب در روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شده و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
وی از برخورداری شرکت کنندگان برتر این رویداد علمی از خدمات شتابدهی و تسهیل‌گری بلاعوض به ارزش ۵۰ میلیون ریال خبر داد و افزود: ایده‌های برگزیده از حمایت دستگاه‌های مرتبط با صنعت کشاورزی نیز برخوردار خواهند شد.
معاون پارک علم و فناوری استان اردبیل یادآور شد: به دلیل استقبال مناسب پژوهشگران و جوانان خلاق مهلت شرکت در این رویداد علمی تمدید شد تا علاقه‌مندان با اعلام آمادگی خود در رویداد شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده کشاورزی با الگوی «تولد یک کسب و کار» به دبیرخانه برنامه واقع در ساختمان پارک علم و فناوری استان مراجعه کرده و به صورت کاملا رایگان از بسته‌های آموزشی بهره برند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com