1  |  0

اولین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

اولین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت کشاورزی برگزار می‌شود

محسن دیندار تصریح کرد: با هدف شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده برای نخستین بار رویداد شتاب با محوریت کشاورزی و دستیابی به هوشمندسازی فرایندهای این صنعت برگزار خواهد شد.
وی به تشریح محورهای این همایش پرداخت و توضیح داد: توسعه روش‌های نوآورانه و دانش بنیان در تولید محصولات کشاورزی و دستیابی به روش مناسب اتوماسیون و مکانیزاسیون از جمله محورهای ایده‌پردازی در این رویداد است.
معاون پارک علم و فناوری استان اردبیل توضیح داد: بازاریابی، بازارسازی، برندسازی محصولات کشاورزی، ارتقای سطح علمی کشاورزان و شکل‌دهی در شبکه‌های تخصصی از دیگر برنامه‌های مدنظر همایش مذکور خواهد بود.
دیندار اضافه کرد: با هماهنگی‌های انجام شده مراسم افتتاحیه رویداد شتاب در روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شده و به مدت سه روز ادامه خواهد یافت.
وی از برخورداری شرکت کنندگان برتر این رویداد علمی از خدمات شتابدهی و تسهیل‌گری بلاعوض به ارزش ۵۰ میلیون ریال خبر داد و افزود: ایده‌های برگزیده از حمایت دستگاه‌های مرتبط با صنعت کشاورزی نیز برخوردار خواهند شد.
معاون پارک علم و فناوری استان اردبیل یادآور شد: به دلیل استقبال مناسب پژوهشگران و جوانان خلاق مهلت شرکت در این رویداد علمی تمدید شد تا علاقه‌مندان با اعلام آمادگی خود در رویداد شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده کشاورزی با الگوی «تولد یک کسب و کار» به دبیرخانه برنامه واقع در ساختمان پارک علم و فناوری استان مراجعه کرده و به صورت کاملا رایگان از بسته‌های آموزشی بهره برند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com