0  |  0

نخستین رویداد ملی کارآفرینی و فناوری شهر خوب برگزار می‌شود

نخستین رویداد ملی کارآفرینی و فناوری شهر خوب برگزار می‌شود

محسن فخری، دبیر سومین همایش بنیاد نخبگان سعیدی، گفت: حل چالش‌های مدیریت شهری در محورهای هفتگانه آب، حمل‌ونقل و ترافیک، پسماند، انرژی و محیط‌زیست، بهداشت و سلامت و گردشگری و صنایع و کسب‌وکارهای بومی از موضوعات نخستین رویداد ملی کارآفرینی و فناوری شهر خوب است.
وی گفت: این رویداد ملی و با همکاری ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار می شود.
به گفته وی، خروجی این رویداد ملی، چندین مدل از کسب و کار دانش بنیان با ماهیت کسب‌وکار آنلاین و تجارت الکترونیکی باشد و بتواند بخشی از مسایل و مشکلات مدیریت شهری را حل نماید.
فخری با اشاره به ضرورت توجه به اقتصاد دانش بنیان و جایگاه دانشگاه های کارآفرین و جامعه محور در این موضوع، افزود: در زمانی که بخش عمده ای از جمعیت کشور در شهرها زندگی می کنند، پشتیبانی خیرین و ورود سرمایه گذاران در کنار معافیتها و حمایتهای دولت، تشکیل و گسترش شرکتهای دانش بنیان، رفع نیازهای زندگی شهری را رقم خواهد زد.
وی تصریح کرد: عموم دانشجویان، دانش آموختگان، مخترعان و فناوران، برای شرکت در نخستین رویداد کارآفرینی و فناوری شهر خوب که با هدف حل چالش‌های مدیریت شهری با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار می‌شود؛ تا 10 بهمن‌ماه مهلت دارند نسبت به حضور در این رویداد و ارسال آثار از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی http://www.kashanidea.irاقدام کنند

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com