0  |  1

شاخص فضای کسب و کار در استان سمنان ارتقا یابد

شاخص فضای کسب و کار در استان سمنان ارتقا یابد

 

غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در شورای برنامه ریزی، توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گفت: یکی از راه های ارتقای فضای کسب و کار و بهبود شاخص ها برگزاری مستمر نشست های کارشناسی به خصوص در فضای کارآفرینی برای سرمایه گذاران است.
وی خواستار ارتقای شاخص فضای کسب و کار در استان سمنان شد و افزود: ایجاد فضای اشتغال و سرمایه گذاری می تواند به بهبود شرایط اقتصادی کمک شایانی کند.
کاتب با بیان اینکه امروز باید با استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای درون استان سمنان باید به بهبود فضای کسب و کار بیندیشیم، گفت: استان سمنان از لحاظ ظرفیت ها و افراد فرهیخته زبانزد محسوب می شود.
نماینده گرمسار و آردان در مجلس یکی از عوامل پایین بودن نرخ اقتصادی استان سمنان را مشارکت نکردن مردم دانست و تاکید کرد: مسئولان باید بدانند که در چه حوزه هایی در سطح استان دچار ضعف هستیم و برای رفع این نقاط ضعف باید چه برنامه های عملی را به اجرا در بیاوریم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com