0  |  1

شاخص فضای کسب و کار در استان سمنان ارتقا یابد

شاخص فضای کسب و کار در استان سمنان ارتقا یابد

 

غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در شورای برنامه ریزی، توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گفت: یکی از راه های ارتقای فضای کسب و کار و بهبود شاخص ها برگزاری مستمر نشست های کارشناسی به خصوص در فضای کارآفرینی برای سرمایه گذاران است.
وی خواستار ارتقای شاخص فضای کسب و کار در استان سمنان شد و افزود: ایجاد فضای اشتغال و سرمایه گذاری می تواند به بهبود شرایط اقتصادی کمک شایانی کند.
کاتب با بیان اینکه امروز باید با استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای درون استان سمنان باید به بهبود فضای کسب و کار بیندیشیم، گفت: استان سمنان از لحاظ ظرفیت ها و افراد فرهیخته زبانزد محسوب می شود.
نماینده گرمسار و آردان در مجلس یکی از عوامل پایین بودن نرخ اقتصادی استان سمنان را مشارکت نکردن مردم دانست و تاکید کرد: مسئولان باید بدانند که در چه حوزه هایی در سطح استان دچار ضعف هستیم و برای رفع این نقاط ضعف باید چه برنامه های عملی را به اجرا در بیاوریم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com