0  |  0

نخستین رویداد استارت‌آپی اپلیکیشن و بازی‌های موبایلی برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارت‌آپی اپلیکیشن و بازی‌های موبایلی برگزار می‌شود

فاطمه عزیزآبادی فراهانی، با اشاره به تعریف پیش‌رویداد در زیست‌بوم کسب و کار، گفت: برای فراهم‌سازی فضای کارآفرینی در دانشگاه‌ها، مجموعه رویدادهایی در نظر گرفته می‌شود تا دانشجویان و صاحبان ایده با مبانی و تعاریف کلی آشنا شده و با علم به موضوعات کسب و کار، وارد این حیطه شوند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ادامه داد: پیش‌رویداد استارت‌آپی واحد علوم و تحقیقات در قالب مجموعه کارگاه‌های کسب و کار به‌ منظور آشنایی دانشجویان صاحب ایده با اکوسیستم کسب و کار و پاسخ به سؤالات آن‌ها در این حوزه، در هفته پژوهش و فناوری برگزار شد که موجبات تجربه‌اندوزی مفید دانشجویان در زمینه شد.
عزیزآبادی فراهانی با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی در پیش‌رویداد و ادامه این نشست‌ها، اظهار کرد: در ادامه و راستای پیش‌رویداد استارت‌آپی که در هفته پژوهش برگزار شد، استارت‌آپ با محوریت طراحی و برنامه‌نویسی بازی‌های موبایلی در بهمن ماه برگزار می‌شود.
وی با بیان تأکید به تأثیرات فناوری در بهبود کیفیت زندگی، تصریح کرد: امروز بازی‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی بسیاری از جنبه‌های زندگی و جامعه را تحت تأثیر قرار داده است، بنابر این نخستین رویداد استارت‌آپی با محوریت طراحی و برنامه‌نویسی بازی‌های موبایلی بر مبنای الگوی زندگی ایرانی-اسلامی برگزار می‌شود.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، بیان کرد: با ایجاد فضای ذهنی و پیش‌زمینه‌های تخصصی در بین دانشجویان و صاحبان ایده، نخستین رویداد استارت‌آپی با حضور کارآفرینان و صاحبان سرمایه و شتاب‌دهنده برگزار می‌شود که تاکنون نیز استقبال قابل قبولی از طریق سامانه ثبت‌نام شده است.
عزیزآبادی فراهانی با بیان اینکه برگزیدگان مورد حمایت قرار می‌گیرند، اظهار کرد: برای حمایت از ایده‌های ناب و ایده‌پردازان مستعد، برای سه تیم اول این رویداد جوایز نفیس نقدی اهدا می‌شود. تیم‌هایی که محصولات و خدمات باکیفیتی ارائه دهند می‌توانند از خدمات استقرار در مراکز رشد واحد علوم و تحقیقات بهره‌مند شوند.
عزیزآبادی تصریح کرد: طبق رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت پردیس همراه اول کیش، مقرر شده است این شرکت به‌عنوان شتاب‌دهنده ایده‌های تجاری وارد چرخه شده و حامی تیم‌های ایده‌پرداز در این دوره از رویدادهای استارت‌آپی باشد. گروه‌هایی نیز به‌عنوان مشاور ایده در کنار تیم‌های ایده‌پرداز به فعالیت خواهند پرداخت.
وی در پایان گفت: مذاکراتی با واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران انجام شده تا استقبال دانشجویان و ایده‌پردازان به حداکثر رسیده و حامیان بیشتری برای این رویداد جذب شود. اولین رویداد استارت‌آپی با محوریت طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن بازی‌های موبایلی در اواخر بهمن سال جاری برگزار خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com