0  |  0

نخستین رویداد استارت‌آپی اپلیکیشن و بازی‌های موبایلی برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارت‌آپی اپلیکیشن و بازی‌های موبایلی برگزار می‌شود

فاطمه عزیزآبادی فراهانی، با اشاره به تعریف پیش‌رویداد در زیست‌بوم کسب و کار، گفت: برای فراهم‌سازی فضای کارآفرینی در دانشگاه‌ها، مجموعه رویدادهایی در نظر گرفته می‌شود تا دانشجویان و صاحبان ایده با مبانی و تعاریف کلی آشنا شده و با علم به موضوعات کسب و کار، وارد این حیطه شوند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ادامه داد: پیش‌رویداد استارت‌آپی واحد علوم و تحقیقات در قالب مجموعه کارگاه‌های کسب و کار به‌ منظور آشنایی دانشجویان صاحب ایده با اکوسیستم کسب و کار و پاسخ به سؤالات آن‌ها در این حوزه، در هفته پژوهش و فناوری برگزار شد که موجبات تجربه‌اندوزی مفید دانشجویان در زمینه شد.
عزیزآبادی فراهانی با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی در پیش‌رویداد و ادامه این نشست‌ها، اظهار کرد: در ادامه و راستای پیش‌رویداد استارت‌آپی که در هفته پژوهش برگزار شد، استارت‌آپ با محوریت طراحی و برنامه‌نویسی بازی‌های موبایلی در بهمن ماه برگزار می‌شود.
وی با بیان تأکید به تأثیرات فناوری در بهبود کیفیت زندگی، تصریح کرد: امروز بازی‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی بسیاری از جنبه‌های زندگی و جامعه را تحت تأثیر قرار داده است، بنابر این نخستین رویداد استارت‌آپی با محوریت طراحی و برنامه‌نویسی بازی‌های موبایلی بر مبنای الگوی زندگی ایرانی-اسلامی برگزار می‌شود.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، بیان کرد: با ایجاد فضای ذهنی و پیش‌زمینه‌های تخصصی در بین دانشجویان و صاحبان ایده، نخستین رویداد استارت‌آپی با حضور کارآفرینان و صاحبان سرمایه و شتاب‌دهنده برگزار می‌شود که تاکنون نیز استقبال قابل قبولی از طریق سامانه ثبت‌نام شده است.
عزیزآبادی فراهانی با بیان اینکه برگزیدگان مورد حمایت قرار می‌گیرند، اظهار کرد: برای حمایت از ایده‌های ناب و ایده‌پردازان مستعد، برای سه تیم اول این رویداد جوایز نفیس نقدی اهدا می‌شود. تیم‌هایی که محصولات و خدمات باکیفیتی ارائه دهند می‌توانند از خدمات استقرار در مراکز رشد واحد علوم و تحقیقات بهره‌مند شوند.
عزیزآبادی تصریح کرد: طبق رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت پردیس همراه اول کیش، مقرر شده است این شرکت به‌عنوان شتاب‌دهنده ایده‌های تجاری وارد چرخه شده و حامی تیم‌های ایده‌پرداز در این دوره از رویدادهای استارت‌آپی باشد. گروه‌هایی نیز به‌عنوان مشاور ایده در کنار تیم‌های ایده‌پرداز به فعالیت خواهند پرداخت.
وی در پایان گفت: مذاکراتی با واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران انجام شده تا استقبال دانشجویان و ایده‌پردازان به حداکثر رسیده و حامیان بیشتری برای این رویداد جذب شود. اولین رویداد استارت‌آپی با محوریت طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن بازی‌های موبایلی در اواخر بهمن سال جاری برگزار خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com