0  |  0

اولین استارت‌آپ نوآوری‌های دارویی کشور برگزار می‌شود

اولین استارت‌آپ نوآوری‌های دارویی کشور برگزار می‌شود

اولین استارت‌آپ ویکند نوآوری‌های دارویی کشور با هدف بهبود اکوسیستم کارآفرینی دانشگاهی و ایجاد بستری مناسب جهت بروز رفتار‌های کارآفرینانه، به همت مرکز رشد واحد‌های فناوری فرآورده‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده داروسازی مشهد و گروه مشاورین اینوواتوس طراحی و تدوین گردیده است.
این رویداد قرار است که با حضور جمعی از بهترین اساتید داروسازی و کسب و کار در تاریخ یکم الی سوم اسفندماه در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شود
محور‌های تخصصی این رویداد نیز در زمینه‌های داروسازی سنتی و دارو‌های گیاهی، فرآورده‌های آرایشی بهداشتی، سیستم‌های جدید دارورسانی، خدمات الکترونیک دارویی، تولید مواد اولیه دارویی، بیوتکنولوژی دارویی، نانو فناوری دارویی و فارماسیوتیکس خواهد بود.
گفتنی است، علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت نوداک مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری دانشجو
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com