0  |  1

دوراهي نوآوران

دوراهي نوآوران

کتاب «دوراهی نوآوران»، نوشته‌ی «كليتون ام.‬ كريستنسن»، ترجمه ی «مولود محمدی» توسط انتشارات «موسسه کار و تامین اجتماعی»، در «286» صفحه و در سال «1394» منتشر شده است.

 

بزوس مدیران ارشد خود را وادار به خواندن این کتاب کرده است ، که یکی از تاثیرگذار ترین کتاب های تجارت و کسب و کار در تمام زمان ها می باشد .

هم چنین این کتاب در نظر بسیاری از سرمایه گذاران در بالاترین مرتبه ها قرار دارد که نظر آن ها در ذیل آمده است .

استیو بلنک ، کارآفرین سابق که در حال حاضر در دانشگاه برکلی و چند دانشگاه دیگر درحال تدریس است ، درباره ی این کتاب می گوید : « چرا شرکت های بزرگ مانند دایناسورها هستند ؟ کریستنسن سرانجام توانست دلیل اش را بفهمد و  راه حلی را پیشنهاد بدهد . کارآفرینان در هر صنعتی باید این کتاب را بخوانند تا بتوانند در صنعت خود، بر شرکتهای بزرگ غلبه کنند . »

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com