0  |  0

رویدادهای سه روزه «کارآفرین باش» برگزار می‌شود

رویدادهای سه روزه «کارآفرین باش» برگزار می‌شود

در راستای اجرای برنامه‌های توانمندسازی و مهارت‌آموزی مستعدان‌برتر به منظور تسهیل مسیر کارآفرینی و اشتغال‌زایی، رویدادهای سه‌روزه «کارآفرین باش» با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس، شرکت شهرک‌‎های صنعتی فارس و فن‌بازار منطقه‌ای استان فارس برگزار می‌شود.
این رویدادها در حوزه‌های صنعت بسته‌بندی، طراحی و ساخت نمونه اولیه و بهینه‌سازی مصرف انرژی، برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است، رویدادهای سه روزه «کارآفرین باش» بهمن‌ماه برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند برای حضور در این برنامه به سامانۀ بنیاد نخبگان استان فارس مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com