0  |  3

اجزای بوم ناب طراحی شده برای «مسافران اوبر»

اجزای بوم ناب طراحی شده برای «مسافران اوبر»

اوبر (Uber) یک سرویس تاکسی اینترنتی است که از طریق اپ موبایل، به‌طور خودکار، مسافرین را با نزدیک‌ترین راننده مرتبط می‌سازد و موقعیت مسافر را به راننده می‌فرستد. اوبر برای مسافران این امکان را فراهم کرده تا سفری راحت، ایمن و با هزینه ای معقول از نقطه A به نقطه B داشته باشند، آن هم تنها با یک کلیک در اپ موبایل. کاری که کسب و کار اوبر انجام می‌دهد، اینست که اجازه می‌دهد، عرضه کنندگان(رانندگان) و تقاضاکنندگان(مسافران) در بازار با هم رو به رو شوند.

اینفوگراف زیرنمایی کلی از«بوم ناب مسافران اوبر در لندن» را نمایش می دهد.

(برای بزرگ‌نمایی تصویر روی آن کلیک کنید) اجزای بوم ناب اوبر در یک نگاه!

طراحی شده در ابزار بیزنگار؛ biznegar.com
طراحی و تدوین: نازنین توکلی (کارشناس ارشد مدیریت صنعتی)

اجزای بوم ناب طراحی شده برای «رانندگان اوبر» را اینجا ببینید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com