0  |  1

نخستین کافه کارآفرینی در شیراز آغاز به کار کرد

نخستین کافه کارآفرینی در شیراز آغاز به کار کرد

رئیس کانون کار آفرینان استان فارس گفت: این کافه کارآفرینی با هدف ایجاد فضایی پویا بین کارآفرینان، ایده پردازان و سرمایه گذاران برپا شده است.
ظهیر امامی افزود: در این برنامه مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور آشنایی با موانع تولید، اجرا و ثبت ایده و در راستای اصلاح قوانین، رفع موانع تولید و حمایت از ایده پردازان در این کافه حضور دارند.
رئیس کانون کارآفرینان فارس گفت: در این برنامه با حمایت اساتید دانشگاهی ایده‌های نو ظهور جوانان و استارتاپ‌ها به طرح‌های قابل سرمایه گذاری تبدیل و با مشارکت سرمایه گذاران و کارآفرینان، زنجیره ایده تا اجرا تکمیل می‌شود.
او ادامه داد: کارآفرینان، سرمایه گذاران و ایده پردازان روز‌های دوشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می‌توانند با حضور در کافه کارآفرینی واقع در هتل شیراز با مسؤلان اجرایی استان دیدار و گفتگو کنند.
رئیس کانون کار آفرینان استان فارس بیان کرد: کافه‌های کار آفرینی طرحی نو از سوی وزارت تعاون، کار، رفاه و امور اجتماعی است و به زودی کافه‌های کارآفرینی در شهرستان‌های استان فارس فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com