0  |  2

نخستین کافه کارآفرینی در شیراز آغاز به کار کرد

نخستین کافه کارآفرینی در شیراز آغاز به کار کرد

رئیس کانون کار آفرینان استان فارس گفت: این کافه کارآفرینی با هدف ایجاد فضایی پویا بین کارآفرینان، ایده پردازان و سرمایه گذاران برپا شده است.
ظهیر امامی افزود: در این برنامه مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور آشنایی با موانع تولید، اجرا و ثبت ایده و در راستای اصلاح قوانین، رفع موانع تولید و حمایت از ایده پردازان در این کافه حضور دارند.
رئیس کانون کارآفرینان فارس گفت: در این برنامه با حمایت اساتید دانشگاهی ایده‌های نو ظهور جوانان و استارتاپ‌ها به طرح‌های قابل سرمایه گذاری تبدیل و با مشارکت سرمایه گذاران و کارآفرینان، زنجیره ایده تا اجرا تکمیل می‌شود.
او ادامه داد: کارآفرینان، سرمایه گذاران و ایده پردازان روز‌های دوشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می‌توانند با حضور در کافه کارآفرینی واقع در هتل شیراز با مسؤلان اجرایی استان دیدار و گفتگو کنند.
رئیس کانون کار آفرینان استان فارس بیان کرد: کافه‌های کار آفرینی طرحی نو از سوی وزارت تعاون، کار، رفاه و امور اجتماعی است و به زودی کافه‌های کارآفرینی در شهرستان‌های استان فارس فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com