0  |  0

«نمایشگاه و سومین مدرسه زمستانه فناوری سلول‌های بنیادی» برگزار می‌شود

«نمایشگاه و سومین مدرسه زمستانه فناوری سلول‌های بنیادی» برگزار می‌شود

به اطلاع می‌رساند کارگروه تخصصی سلامت، زیست­‌فناوری و سلول­های بنیادی این بنیاد در نظر دارد با همکاری شورای سلول­‌های بنیادی و پزشکی بازساختی استان بوشهر «نمایشگاه و سومین مدسه زمستانه فناوری سلول‌های بنیادی» در تاریخ 4 تا 8 اسفندماه 97 برگزار نماید.
این رویداد با همکاری تیم سلول‌های بنیادی پژوهشگاه رویان دانشگاه‌­ها، پژوهشگاه­‌ها و نهادهای فناورانه استان با هدف ترویجِ فناوری‌های نوین در حیطة نانو مواد و بیوتکنولوژی، سلول­های بنیادی، تشخیص و درمان ببماری­‌ها، پزشکی آینده‌­نگر بر مبنای پزشکی فردمحور، فناوری­‌های پیشگیرانه، کارآفرینی در فناوری­­‌های نوین پزشکی و ملاحظات اخلاقی در فناوری­­‌های نوین پزشکی برای گروه­‌های هدف دانش‌­آموزان، آموزگاران، دانشجویان، اعضای هیأت علمی دانشگاه­‌ها و پژوهشگران این حوزه برگزار خواهد شد.
نمایشگاه محصولات فناورانه، ترویج علوم و دستاوردهای سلول­‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از جمله برنامه­‌های جانبی این رویداد می‌­باشدکه بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com