0  |  4

کسب و کارمان را سبز کنیم!

کسب و کارمان را سبز کنیم!

در سه دهه‌ی اخیر شاهد شکل‌گیری حرکتی جهانی از سوی مردم دنیا هستیم که سعی دارند در خصوص حفظ محیط زیست و اهمیت آن اقدام و آگاهی‌رسانی کنند. برای مثال بسیاری از بازیگران معروف، نوازندگان، سیاستمداران و دانشمندان در همین راستا نکات و هشدارهایی را بیان کرده‌اند.
این پیام‌ها به تعدادی از فعالان این حوزه از جمله «مردم عادی»، در این خصوص که باید چه کارهایی در زندگی شخصی و تجاری شان انجام دهند و سایر فعالان از جمله شرکت‌ها و دولت‌ها، منتقل شده است. اگرچه بعضی افراد هنوز باور ندارند، اما درحقیقت شرکت‌ها در سراسر جهان، مسوول بعضی از مشکلات زیست محیطی هستند که امروزه با آن‌ها مواجه هستیم.
. بنابراین، کارآفرینی سبز در مورد اتخاذ تصمیمات آگاهانه برای پرداختن به مشکلات زیست محیطی است

کسب و کارمان را سبز کنیم!طراحی و تدوین: ملیکانصیر(کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی)

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com