0  |  4

کسب و کارمان را سبز کنیم!

کسب و کارمان را سبز کنیم!

در سه دهه‌ی اخیر شاهد شکل‌گیری حرکتی جهانی از سوی مردم دنیا هستیم که سعی دارند در خصوص حفظ محیط زیست و اهمیت آن اقدام و آگاهی‌رسانی کنند. برای مثال بسیاری از بازیگران معروف، نوازندگان، سیاستمداران و دانشمندان در همین راستا نکات و هشدارهایی را بیان کرده‌اند.
این پیام‌ها به تعدادی از فعالان این حوزه از جمله «مردم عادی»، در این خصوص که باید چه کارهایی در زندگی شخصی و تجاری شان انجام دهند و سایر فعالان از جمله شرکت‌ها و دولت‌ها، منتقل شده است. اگرچه بعضی افراد هنوز باور ندارند، اما درحقیقت شرکت‌ها در سراسر جهان، مسوول بعضی از مشکلات زیست محیطی هستند که امروزه با آن‌ها مواجه هستیم.
. بنابراین، کارآفرینی سبز در مورد اتخاذ تصمیمات آگاهانه برای پرداختن به مشکلات زیست محیطی است

کسب و کارمان را سبز کنیم!طراحی و تدوین: ملیکانصیر(کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی)

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com