0  |  3

از مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها کمک بخواهید!

از مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها کمک بخواهید!

اغلب بنیان‌گذاران کسب و کارهای نوپا در جستجوی جذب کمک مراکز رشد یا شتاب‌دهنده‌ها برای شروع کسب و کار خود هستند. در بیشتر مواقع اصطلاح‌های «مرکز رشد» و «شتاب‌دهنده» به عنوان مفاهیمی یکسان در نظر گرفته می‌شوند اما در حقیقت تفاوت‌های کلیدی بین این دو مفهوم وجود دارند که آگاهی از آنها برای بنیان‌گذاران ضروری است.در این اینفوگراف به معرفی مختصر آن‌ها می‌پردازیم:

از مراکز رشد و شتاب‌دهنده‌ها کمک بخواهید!طراحی و تدوین: ملیکا نصیر (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی)

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com