0  |  0

برگزاری «نمایشگاه و سومین مدرسه زمستانه فناوری های سلول های بنیادی»

برگزاری «نمایشگاه و سومین مدرسه زمستانه فناوری های سلول های بنیادی»

کارگروه تخصصی سلامت، زیست فناوری و سلول های بنیادی بنیاد نخبگان استان بوشهر در نظر دارد با همکاری شورای سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی استان بوشهر «نمایشگاه و سومین مدرسه زمستانه فناوری های سلول های بنیادی» را در تاریخ 4 تا 8 اسفندماه 97 برگزار نماید.
این رویداد با همکاری تیم سلول‌های بنیادی پژوهشگاه رویان دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و نهادهای فناورانه استان با هدف ترویجِ فناوری‌های نوین در حیطة نانو مواد و بیوتکنولوژی، سلول های بنیادی، تشخیص و درمان ببماری ها، پزشکی آینده نگر بر مبنای پزشکی فردمحور، فناوری های پیشگیرانه، کارآفرینی در فناوری های نوین پزشکی و ملاحظات اخلاقی در فناوری های نوین پزشکی برای گروه های هدف دانش آموزان، آموزگاران، دانشجویان، اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و پژوهشگران این حوزه برگزار خواهد شد.
نمایشگاه محصولات فناورانه، ترویج علوم و دستاوردهای سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از جمله برنامه های جانبی این رویداد می باشدکه بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
متقاضیان شرکت در برنامه های آموزشی مدرسه و غرفه در نمایشگاه در رویداد فوق می توانند از طریق لینک evand.com/events/scws3 اقدام به ثبت نام نمایند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com