0  |  0

ضرورت عملی شدن موضوع انتصاب ۳۰ درصدی مدیران زن

ضرورت عملی شدن موضوع انتصاب  ۳۰ درصدی مدیران زن

فریبا نظری پورکیانی اظهار داشت: در چهار دهه گذشته بسیاری از مطالبات و حقوق شهروندی زنان را در جامعه بیان کردیم که منجر شد زنان به حقوق خود آگاه و مطالبه گر حق و حقوق خود شوند.
وی ادامه داد: طی سال‌های اخیر زنان از حقوق خود دفاع کرده‌اند اما نیمی دیگر جامعه که مردان هستند از آگاهی نسبت به حقوق زنان عقب مانده‌اند، باید با ورود به پنجمین دهه انقلاب توازن رعایت شود و به این سمت برویم که نقش یک زن را در درون جامعه و در کنار دیگر پیکره جامعه و مردان ببینیم.
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده ادامه داد: با توازن منطقی، آگاهی نسبت به حقوق جامعه زنان صورت می گیرد.
ضرورت عملی شدن موضوع انتصاب ۳۰ درصدی مدیران زن در استان اصفهان
وی با درخواست از استاندار اصفهان انتصاب مدیران خانم را در برنامه‌های خود داشته باشند، گفت: امیدواریم شاهد عملی شدن موضوع انتصاب ۳۰ درصدی مدیران زن در استان اصفهان باشیم.
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده به دو درخواست دیگر از استانار اصفهان اشاره و ادامه داد: در خواست دیگر ما برگزاری جلسات بیشتر با فعالان زن در حوزه‌های اقتصادی و کارآفرینی است چرا که ظرفیت خوبی در بین زنان اصفهان برای فعالیت‌های اقتصادی دیده می‌شود و سومین موضوع برگزاری نشست‌های مستمر با تشکل‌های حوزه زنان است.
وی با بیان اینکه اصفهان دو ویژگی چشمگیر در حوزه زنان دارد، اظهار داشت: اصفهان تشکل‌های مردمی پرکاری درحوزه زنان دارد، همچنین فعالان اقتصادی و کارآفرینان بانوی بسیار دارد و امیدواریم استاندار جلسات بیشتری با این دو گروه داشته باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com