1  |  0

چگونه در شرایط بحرانی به کسب و کار خود ادامه دهیم؟

چگونه در شرایط بحرانی به کسب و کار خود ادامه دهیم؟

تعریف ما از بحران می‌تواند فاجعه‌ای طبیعی مثل طوفان یخ، حادثه‌ای جدی در کارخانه‌ای صنعتی یا هر رویداد غیرمنتظره دیگری باشد که سیر طبیعی کسب و کار را مختل می‌کند. در شرایط اضطراری، کارکنان قادر به انجام کارهای‌ معمول‌شان نیستند. احتمالا تأمین‌کنندگان، شما را در مضیقه (تأمین مواد اولیه موردنیازتان) قرار می‌دهند. ممکن است تقاضا برای خدمات‌تان نیز به‌ میزان چشم‌گیری کاهش یابد.
در این اینفوگراف می‌خواهیم به بررسی گام های تدوین «طرح استمرار کسب‌وکار» بپردازیم:

چگونه در شرایط بحرانی به کسب و کار خود ادامه دهیم؟طراحی و تدوین: ملیکا نصیر ( کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی)

برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com