0  |  0

مدل کسب و کار اشتراکی

مدل کسب و کار اشتراکی

کتاب «مدل کسب و کار اشتراکی»، نوشته‌ی «جان واریلو»، ترجمه ی «علی نجار» توسط انتشارات «آریانا قلم»، در «240» صفحه و در سال «1397» منتشر شده است.

برای هر کسب و کاری مشترکان بهتر از مشتریان اند. شرکت های هوشمند با استفاده از مدل کسب و کار اشتراکی به ایجاد جریان های درآمدیِ تکرارشونده می پردازند.

آیا با مسئله فصلی بودن مواجهید؟ با تقاضای پرنوسان چطور؟ آیا دائماً سعی می کنید برای فروش محصولتان با مشتری چانه بزنید؟ آیا موجودی کالای فاسدشدنی دارید؟ مدل کسب وکار اشتراکی می تواند استرس را در کسب و کار شما کاهش دهد و شرکت شما را ارزشمندتر کند. اشتراک صرفاً در رسانه ها یا شرکت های نرم افزاری کاربرد ندارد. خواه استارت آپ باشید یا شرکتی بزرگ، خواه پیمانکار خانگی باشید یا تولیدکننده، محصول یا خدمت شما هرچه باشد، به هرحال برای کسب و کارتان مشترکان بهتر از مشتریان اند. شرکت های هوشمند با استفاده از مدل کسب و کار اشتراکی به ایجاد جریان های درآمدیِ تکرارشونده می پردازد.

وقتی این کتاب و نُه مدل ارائه شده در آن را می خوانید این سؤال ها را مدام از خود یپرسید: چگونه از این مدل در صنعت من استفاد می شود؟ کدام بخش از این مدل در شرکت من کاربرد دارد؟

 

 

 

 

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com