صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

نوآفرینی

نوآفرینی

کتاب «نوآفرینی»، نوشته‌ی «آدام گرانت»، ترجمه ی «رضا رایان راد- محمد علی شفیعا» توسط انتشارات «آریانا قلم»، در «313» صفحه و در سال «1396» منتشر شده است.

دنیا را با خودتان سازگار کنید.
نوآفرینی عبارت است از رفتن به راهی که کمتر کسی در آن گام نهاده است.
نوآفرینان افراد ناهمرنگی هستند که جهان را به جنبش در می آورند.

شریل سندبرگ مدیر عملیات فیس¬بوک می¬گوید « نوآفرینی یکی از مهم¬ترین و گیراترین کتاب¬هایی است که تاکنون خوانده¬ام، سرشار از ایده¬های غافلگیرکننده و قدرتمند. این کتاب نه تنها نگاه شما را به دنیا عوض خواهد کرد بلکه ممکن است شیوه زندگی¬تان را تغییر دهد. همچنین می¬تواند به خوبی به شما انگیزه دهد تا دنیای خود را تغییر دهید.»
نوآفرینی ماجرای پس¬زمینه و پشت¬صحنة بسیاری از داستان¬های آشنای دنیای کسب¬وکار را بیان می کند و هدف آن شکستن بسیاری از باورهای رایج و بعضاً ریشه¬دار در مورد خلاقیت و کارآفرینی است. باورهای که بازدارنده و مانع رشدند. نوآفرینی کتابی است که به بررسی روان شناسانه مباحث خلاقیت و نوآوری می¬پردازد.

 

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com