1  |  0

کمک 200 میلیون دلاری بانک جهانی برای بهبود فضای کسب و کار در افغانستان

کمک 200 میلیون دلاری بانک جهانی برای بهبود فضای کسب و کار در افغانستان

وزارت اقتصاد افغانستان یک تفاهمنامه اشتغال زایی به ارزش 200 میلیون دلار با بانک جهانی برای توسعه اشتغال در این کشور امضا کرده است.
با توجه به میزان فقر، بیکاری و بازگشت میلیون‌ها مهاجر به افغانستان، وزارت اقتصاد این کشور برنامه جدیدی را تحت عنوان اشتغالزایی و با همکاری بانک جهانی برای در این کشور اجرا خواهد کرد.
هدف پروژه اشتغال‌زایی را توسعه فرصت‌های اقتصادی نظیر کاریابی، تقویت زیرساخت‌های و اصلاحات حقوقی به منظور حمایت از سرمایه‌گذاری در شهرهای که بیشترین میزان برگشت کنندگان را در خود جای داده است، عنوان شده است.
به نوشته وزارت اقتصاد افغانستان این پروژه در 13 ولایت این کشور ( کابل، ننگرهار، قندهار، هرات، بغلان، فاریاب، غور، خوست، کنر، کندز، لغمان، نورستان و تخار) که بیش ترین مهاجران بازگشته را دارند، با کمک بانک جهانی و سایرنهادهای مرتبط اجرا خواهد شد.
وزارت اقتصاد افغانستان تاکید کرد: این پروژه به مدت 5 سال و با هزینه 200 میلیون دلار و با کمک بانک جهانی انجام خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com