0  |  0

در دانشگاه تهران برگزار می‌شود: دومین دوره جشنواره «از ایده تا بازار»

در دانشگاه تهران برگزار می‌شود: دومین دوره جشنواره «از ایده تا بازار»

به اطلاع شرکت کنندگان در جشنواره از ایده تا بازار می رساند دور اول ارزیابی طرحهای دریافتی به پایان رسیده است. به زودی عناوین طرحهای راه یافته به دور دوم از همین طریق اطلاع رسانی شده و صاحبان این طرحها برای شرکت در جلسات مصاحبه دعوت خواهند شد.
دومین دوره جشنواره از ایده تا بازار روز چهارشنبه 16 اسفند ماه از ساعت 9 تا 12 در تالار فرهنگ پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
هدف جشنواره :
ایجاد شرایط رقابتی و انگیزشی برای تولید ایده های نوآورانه کسب و کار و حمایت از تجاری سازی ایده های برتر، به منظور کمک به کارآفرینی و اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دانشگاه تهران
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com