0  |  0

راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری

راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری

در آستانه میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همزمان با هفته بزرگداشت زن، محصولات تولیدی کارآفرینان بانوی بوشهری با راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان ارائه شد.
معاون استاندار بوشهر در مراسم افتتاح بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری با تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر توجه به حوزه اشتغال در شهرها و روستاها اظهار داشت:حل اشتغال جوانان و حمایت از کارآفرینان در اولویت برنامه‌های مسئولان قرار دارد و در این راستا برنامه‌های ویژه‌ای تدوین شده است.
سعید زرین‌فر تاکید کرد: حل اشتغال جوانان در تحکیم بنیان خانواده و تشکیل خانواده نقش مهم و تاثیرگذاری دارد و خدمت در این عرصه فعالیت خیرخواهانه محسوب می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با قدردانی از تلاش صندوق کارآفرینی امید در عرصه اشتغال‌زایی خاطر نشان کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در عرصه‌های کارآفرینی در اولویت است که صندوق کارآفرینی امید نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.
معاون امور اجتماعی استانداری بوشهر هم با اشاره به راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان بیان کرد: این بازارچه با همکاری سازمان مردم نهاد در حاشیه شهر بوشهر ایجاد شده که 20 شرکت کارآفرین بانوان استان بوشهر محصولات خود را عرضه کرده‌اند.
محمد مظفری از سرمایه‌گذاری 10 میلیارد ریالی در راه‌اندازی بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری خبرداد و خاطر نشان کرد: این سرمایه گذاری از سوی سازمان مردم نهاد انجام شده که غرفه‌های بازارچه کارآفرینی بانوان به صورت رایگان در مدت 1.5 سال در اختیار کارآفرینان قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: بازارچه کارآفرینی بانوان بوشهری در عرصه تولید صنایع دستی، محصولات فرهنگی، هنری، مواد غذایی، تولید سنگ و دیگر حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com