0  |  2

نمونه‌ بوم ارزش پیشنهادی؛ طراحی شده برای شرکت تسلا موتورز

نمونه‌ بوم ارزش پیشنهادی؛ طراحی شده برای شرکت تسلا موتورز

هنگامی‌که می‌خواهید به درک درستی از مشتریان‌تان برسید، بوم ارزش پیشنهادی «الکس استرووالدر»، بهترین ابزار موجود برای کمک به شما در این زمینه است. نقطه شروع طراحی بوم ارزش پیشنهادی کسب و کارتان را مشتری قرار دهید. ابتدا با تیم خود درباره اینکه مشتری شما دقیقا چه کسی است، صحبت کنید. پرسونای مخاطب‌تان را بررسی کنید تا درک درستی از مشتریان هدف‌تان حاصل شود. در این اینفوگراف قصد داریم بوم ارزش پیشنهادی شرکت تسلا موتورز را بررسی کنیم. این شرکت به‌عنوان یک شرکت تکنولوژیکی و سازنده مستقل معرفی می‌شود که به ارائه خودرو‌های الکتریکی در قیمت‌های مقرون به صرفه برای مصرف‌کننده می‌پردازد.

 بوم ارزش پیشنهادی تسلا موتورز

نمونه بوم ارزش پیشنهادی طراحی شده برای شرکت تسلا

طراحی و تدوین: نازنین توکلی (کارشناس ارشد مدیریت صنعتی)

برای مطالعه متن کامل اینفوگراف کلیک کنید

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com