0  |  0

اشتغال‌زایی شرکت‌های دانش‌بنیان

اشتغال‌زایی شرکت‌های دانش‌بنیان

بهروز رزمی اظهار داشت: حمایت از فعالان حوزه آی.سی.تی با هدف ایجاد زمینه رشد شرکت‌0ها نوپا و دانش‌بنیان اولویت اساسی است و در این زمینه این مجموعه به دنبال ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوانان جویای کار است.
وی بیان کرد: اقدامات قابل توجی در راستای شناسایی فضای کسب و کار مناسب و بازاریابی انجام یافته است و اشتغال‌زایی شرکت‌های دانش‌بنیان در اردبیل شکل عملیاتی پیدا کرده است و تسهیل‌گری‌های لازم برای استارتاپ‌ها ایجاد می‌شود که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: توسعه یابی این فضا و اشتغال‌زایی برای جوانان در سطح استان یک اولویت مهم و اساسی است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام یافته و در طول چندین سال گذشته در این زمینه اقدامات بسیار قابل توجهی انجام یافته است که شایسته تقدیر و قدردانی است.
رزمی تصریح کرد: رفع مسیر رشد و گسترش زیست‌بوم‌های استارتاپی یک اولویت اساسی و مهم برای ما است تا با داشتن ایده‌های جدید و خلاقانه به محصول تبدیل شده و به بازار عرضع شود که در این زمینه نیازمند تعامل‌افزایی و هم‌افزایی با شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه آی.سی.تی هستیم.
وی بیان کرد: افزایش تعداد نقاط دارای اینترنت پرسرعت در روستاهای استان تحقق یافت و در این زمینه شاهد رشد چشم‌گیری هستیم و برنامه‌ریزی‌های خوبی در حوزه کاهش شکاف دیجیتال و توسعه خدمات ارتباطی در دستور کار قرار داده‌ایم و حمایت‌های لازم را در این زمینه انجام خواهیم داد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com