0  |  0

رویداد ورزشی کشوری بانوان برگزار می‌شود

رویداد ورزشی کشوری بانوان برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی چهارمحال و بختیاری از برگزاری مسابقات کشوری فوتسال دانشجویان دختر این دانشگاه در استان خبر داد.فرید براتی اظهار داشت: این مسابقات با شرکت 200 ورزشکار، سرپرست و مربی از 14 استان کشور، 15 اسفندماه جاری در استان برگزار می‌شود.
وی هدف از برگزاری این مسابقات را معرفی ظرفیت‌های گردشگری منطقه به استان‌های کشور عنوان کرد و افزود: در تلاش هستیم در سال آینده میزبان المپیاد ورزشی دانشجویان علمی و کاربردی کشور در 18 رشته باشیم. رئیس دانشگاه علمی و کاربردی چهارمحال و بختیاری با بیان این که در حال حاضر 9 مرکز علمی و کاربردی در استان وجود دارد، اضافه کرد: مجوز راه‌اندازی مرکز گردشگری بین‌المللی با اولویت رشته‌های آشپزی و هتلداری در استان اخذ شده است.
براتی با اشاره به اینکه در ماه جاری ساختمان دانشگاه علمی و کاربردی چهارمحال و بختیاری در ضلع جنوبی میدان آیت‌الله کاشانی شهرکرد به مساحت 3 هزار متر کلنگ‌زنی می شود، ادامه داد: همزمان با این رویداد کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی و مرکز نوآوری طراحی لباس افتتاح می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com