0  |  0

ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین مهمترین برنامه سال 98

ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین مهمترین برنامه سال 98

فریده اولاد قباد، اقتصاد منهای نفت را اقتصادی پویا برشمرد و گفت: امروزه توانمندی در عرصه‌های غیر نفتی به خصوص در زمینه گردشگری و صنایع دستی بسیار به رونق و بازار داخلی و خارجی کمک کرده است و خیلی خوشحالم که امروز با حضورم در سی و یکمین نمایشگاه صنایع دستی، توانمندی بانوان کشورم را در تولیدات داخلی و صادرات خارجی مشاهده می‌کنم و این همان اقتصاد منهای نفت و پویایی و پیشرفت برای کشور است.
نماینده مردم تهران، ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین را اولویت برنامه‌های فراکسیون دانست و گفت: در طی جلسه‌ای که با رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی داشته‌ایم در قالب صورت جلسه‌ای قرار بر این شد تا با همت نمایندگان مجلس دهم، موضوعات مهمی از قبیل ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین در برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گیرد که در همین راستا ما از مدیران بانک‌ها هم دعوت به عمل آوردیم تا با پرداخت وام و تسهیلات به کارآفرینان این صنعت کمک شایانی کرده باشیم.
رئیس فراکسیون زنان مجلس، به خرید کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: امیدوارم در سال جدید همه مردم به خصوص مسئولان کشور به سمت و سوی حمایت از کالای ایرانی به ویژه صنایع دستی رو بیاورند و از هویت فرهنگی کشورمان با خرید کالای ایرانی دفاع کنیم.
وی در پایان تصریح کرد: من خودم به شخصه سعی کرده ام که از ظروف مسی و صنایع دستی کشور خودمان در منزل استفاده کنم به این خاطر که تاریخ و میراث فرهنگی کشورمان با این صنعت گره خورده است

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com