0  |  0

ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین مهمترین برنامه سال 98

ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین مهمترین برنامه سال 98

فریده اولاد قباد، اقتصاد منهای نفت را اقتصادی پویا برشمرد و گفت: امروزه توانمندی در عرصه‌های غیر نفتی به خصوص در زمینه گردشگری و صنایع دستی بسیار به رونق و بازار داخلی و خارجی کمک کرده است و خیلی خوشحالم که امروز با حضورم در سی و یکمین نمایشگاه صنایع دستی، توانمندی بانوان کشورم را در تولیدات داخلی و صادرات خارجی مشاهده می‌کنم و این همان اقتصاد منهای نفت و پویایی و پیشرفت برای کشور است.
نماینده مردم تهران، ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین را اولویت برنامه‌های فراکسیون دانست و گفت: در طی جلسه‌ای که با رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی داشته‌ایم در قالب صورت جلسه‌ای قرار بر این شد تا با همت نمایندگان مجلس دهم، موضوعات مهمی از قبیل ساماندهی مشاغل خانگی و حمایت از زنان کارآفرین در برنامه ششم توسعه مورد توجه قرار گیرد که در همین راستا ما از مدیران بانک‌ها هم دعوت به عمل آوردیم تا با پرداخت وام و تسهیلات به کارآفرینان این صنعت کمک شایانی کرده باشیم.
رئیس فراکسیون زنان مجلس، به خرید کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: امیدوارم در سال جدید همه مردم به خصوص مسئولان کشور به سمت و سوی حمایت از کالای ایرانی به ویژه صنایع دستی رو بیاورند و از هویت فرهنگی کشورمان با خرید کالای ایرانی دفاع کنیم.
وی در پایان تصریح کرد: من خودم به شخصه سعی کرده ام که از ظروف مسی و صنایع دستی کشور خودمان در منزل استفاده کنم به این خاطر که تاریخ و میراث فرهنگی کشورمان با این صنعت گره خورده است

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com