0  |  0

توسعه شتاب‌دهنده‌ها راه نجات زیست‌فناوری کشور است

توسعه شتاب‌دهنده‌ها راه نجات زیست‌فناوری کشور است

دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: مدل شتاب دهنده ها می تواند زیست فناوری را در کشور توسعه دهد.
مصطفی قانعی دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی درباره ضرورت توسعه مدل شتابدهنده های زیستی در کشور، بیان کرد: باید شتاب دهنده های زیستی را در کشور توسعه دهیم. زیرا این مدل تنها راه نجات زیست فناوری است و می تواند این حوزه را توسعه علمی و منطقی دهد.
وی افزود: الگوسازی از شتاب دهنده های زیست فناوری در کشور باعث کاهش ارزبری نیز می شود و رونق اقتصادی در کشور ایجاد می کند.
به گفته قانعی، یکی از نمونه های موفق شتاب دهنده ها در کشور، شتاب دهنده های حوزه داروهای زیستی است.
وی همچنین تصریح کرد: شتاب دهنده ها شرکتهایی هستند که بر روی ایده های جدید ایده پردازان، سرمایه گذاری می کنند. همین کار به صاحبان ایده کمک می کند که مسیر درستی را برای تولید و تجاری سازی محصولات و ایده های خود، طی کنند.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به فعالیت چند شتاب دهنده زیستی در کشور، بیان کرد: یکی از اولویت های ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی افزایش تعداد شتاب دهنده ها در کشور است. سال آینده نیز این هدف را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com